Чи можна підвищити шанси на перемогу в торгах

Компанії, які вже мають певний досвід участь в торгах можуть говорити про те, що шанси на перемогу в торгах у всіх рівні. В цілому, якщо кожен учасник підходить до цього питання однаково, то це можна назвати правдою. Насправді ж, якщо говорити про підготовку пакету документів, оформлення заявки та безліч інших етапів, то вони дійсно впливають на ваші шанси стати переможцем в торгах.

Саме тому, потрібно підходити до питання підготовки відповідально й враховувати всі моменти, починаючи з найбільш важливих та закінчуючи тими, що ви раніше навіть не брали до уваги. Першим кроком є вибір конкретного типу торгів, вони можуть бути комерційними, державними й так далі. Тому, вам потрібно визначитися з цим питанням і вже відштовхуючись від цього обрати перевірений електронний майданчик.

Ви можете обрати сайт tender.uub.com.ua або ж будь-який інший ресурс, який буде для вас зручним. Головне – це впевнитися в тому, що він внесений до системи ПроЗорро.

На які поради можна звертати увагу?!

Як і в будь-якій іншій сфері, тут можуть бути як ефективні поради, так і ті, які краще не брати до уваги. Ми ж поговоримо про ті моменти, які дійсно варті розгляду:

  • Не потрібно відразу пропонувати ціну, нижче від тої, яку ви використовуєте в інших торгах. Ця інформація може стати відомою клієнтам, які надалі вже не матимуть бажання співпрацювати з вашою компанією за старими цінниками;
  • Підготовка команди – важливо, щоб вже з самого початку у вас була готова команда, яка зможе працювати з торгами, готувати документи, оформляти заявку й виконувати інші дії, не відволікаючи керівника;
  • Оформлення заявки – важливою умовою є правильний підхід до оформлення пропозиції. Іноді недостатньо навіть вигідної пропозиції, так як невідповідність форми заявки може стати приводом для відмови в участі;
  • Своєчасне виконання всіх кроків – кожен етап передбачає певний проміжок часу, який надається учасникам для того, щоб вони виконали всі умови. У випадку, якщо вам не вистачає часу, у вас навіть не буде змоги подати свою заявку, так як вона просто не буде розглядатися.

Основна й найбільш ефективна порада, яка стосується електронних торгів – це робити все вчасно й виконувати всі вимоги організатора торгів. Не потрібно ігнорувати ніякі моменти, навіть ті, що здаються вам не особливо важливими.