Єдиний правильний спосіб купити електроенергію на товарній біржі

Якщо ви бажаєте стати учасником онлайн-торгів та розпочати ефективну, а головне прозору боротьбу за електроенергію, то вам варто знати, який саме ресурс вам допоможе реалізувати своє бажання. В цій статті буде надано чітку відповідь на поставлене запитання – яка товарна біржа є найкращою для укладання вигідної угоди з купівлі або продажу електроенергії.

Українська енергетична біржа: відмінності від інших

Товарні біржи створено задля того щоб реалізувати можливість проведення прозорих та відкритих торгів онлайн. Саме завдяки системі Прозорро, в Україні з’явилась можливість конкурентної торгівлі без застосування тіньових схем. Українська енергетична біржа була в числі перших організацій, котрі довели всі свою надійність, прозорість та ефективність.

Лише за 2020 рік, державний бюджет було поповнено значними сумами податків, котрі виплатила саме УЕБ. Сама організація не бере додаткових зборів та не вимагає від учасників стартових внесків. Все, що їй необхідно, так це щоб учасники мали однакові умови та здійснювали закупівлі відповідно до чинного законодавства.

Завдяки такій політиці, товарна біржа УЕБ отримала підтримку від уряду країни. Тому відтепер це єдина товарна біржа, котра реалізує купівлю та продаж електроенергії за двосторонніми договорами. Це європейський довід, котрий впроваджено та реалізовано на українському ринку.

Купівля електроенергії на УЕБ

Після проведення реформ, у компаній-учасників з’явилось чотири способи купівлі електроенергії. Українська енергетична біржа реалізує всі чотири, а саме:

  • Заключення довгострокових двосторонніх договорів як з виробниками, так і з постачальниками, котрі раніше вже купили певний обсяг електроенергії;
  • За допомогою «ринку на дому вперед»;
  • При торгівлі на внутрішньодобовому ринку;
  • При використанні балансуючого ринку.

Станом на 2021 рік, на платформі зареєстровано та акредитовано понад 900 компаній-учасників, котрі активно приймають участь у торгах електроенергією та мають можливість проводити здорову аналітику, використовуючи матеріали відкритого доступу.

Крім того, всі торги проходять абсолютно відкрито, та кожен учасник може перевірити свого опонента на добросовісність в лічені хвилини. Це реалізовано завдяки тому, що акредитацію на ресурсі можуть пройти лише благонадійні контрагенти. Більш детально ознайомитись із процедурою проведення торгів електроенергією можливо перейшовши за посиланням www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-elektroenergiu-na-birzhi-ukrainska-energetichna-birzha/.