Оформлення купівлі вільхи в системі Прозорро

Починаючи з серпня 2016 року, всі державні компанії зобов’язали купувати товари виключно через систему Прозорро.Продажі. Встановлено це було на законодавчому рівні і в підсумку, як виявилося, не дарма. На даний момент, підприємства, а точніше їх угоди, повністю знаходяться під захистом товарних бірж, які отримали акредитацію на проведення відкритих онлайн-торгів.

Українська універсальна біржа одна з таких бірж. Вона працює з 1997 року, а її бездоганна репутація дозволила одній з перших отримати відповідний дозвіл від уряду країни. Для того, щоб стало зрозуміло, як купувати в системі Прозорро на УУБ, написана ця стаття. Тому приділіть всього 5 хвилин свого часу, і ви отримаєте відповіді на актуальні питання.

Процес реєстрації на Українській універсальній біржі

Весь процес доступу до покупок на УУБ можна поділити на три етапи. По-перше, потенційний учасник повинен підписати договір реєстрації на сайті торговельної біржі. По-друге, отримавши доступ до особистого кабінету, учасник повинен створити закупівлю і оголосити про початок тендеру. Для цього вибирається категорія товару, критерій закупівлі, технічні характеристики та інше.

Дуже важливо не забути вказати свій бюджет для закупівлі вільхи. Після проходження другого етапу настає остаточний — третій. Тут головне вибрати терміни, які відведені на періоди тендера. Вказується все: період уточнень, внесення пропозицій, термін проведення аукціону і навіть період для кваліфікації.

Після проходження всіх етапів учасник ставати повноцінним покупцем і йому залишається тільки чекати, коли він переможе на найближчих торгах.

Нове законодавство, щ стосується продажу лісу

Згідно зі змінами, які вступили в силу ще в лютому 2020 року, для онлайн-торгів відкрився новий напрям – необроблена деревина. Принцип торгів залишається старий. Всі етапи для покупки не порушуються і повністю відповідають попереднім.

Дізнатися детальніше про вигоди від покупки вільхи в Україні можна за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/tsina-na-kruglyak-vilh-v-ukraini-na-prozorroprodazhi/  Це дозволить не тільки проаналізувати майбутні можливості, а й подивитися на результати минулого року, який був важкий для всього світу.

Використовувати УУБ – це найрозумніше рішення, оскільки сервіс пропонує своїм користувачам цілий ряд переваг. Для розуміння вигоди, просто подивіться на список пропонованих, безкоштовних вигід, які опубліковані на сайті Української універсальної біржи.