Продаж малої приватизації на аукціонах Прозорро

Під малою приватизацією мається на увазі: нерухомість, підприємства, земельні ділянки, житлові споруди тощо. Малою таку приватизацію називають тому, що мова йде про державні об’єкти, вартість яких не вище 250 мільйонів гривень. Згідно з чинним законодавством, продаж такого майна здійснюється через систему Prozorro, що мінімізує ризик корупції та зловживань. Прийняти участь в аукціонах можна на акредитованому майданчику sale.uub.com.ua.

Приватизація майна через Прозорро

Відкриття бізнесу або підприємства вимагає придбання нерухомості, що позначається на бюджеті покупця додатковими витратами. Прозорро організовує аукціони з продажу державних об’єктів за простою процедурою, що не вимагає зайвої тяганини зі збором великого пакета документів. Таким чином, покупець отримує не просто об’єкт або землю, але всі необхідні дозволи на володіння об’єктом.

Реєстрація на акредитованому майданчику дозволяє придбати об’єкт в найкоротші терміни. Процедура продажу та покупки абсолютно прозора. За рік Прозорро провела вже понад 4-х тисяч аукціонів. Було отримано понад 1.5 мільярдів гривень. Всі ці гроші збільшили бюджет держави, а також пішли на потреби конкретного міста, в якому був проданий той чи інший об’єкт за згодою представника місцевого управління.

Перевага відкритих аукціонів Прозорро

Раніше приватні особи не могли потрапити на аукціон. Вартість об’єктів варіювалася – ціна то піднімалася, то падала. Власник сам регулював цінову політику. Прозорро забезпечує можливість приватним особам брати участь у відкритих аукціонах, де вартість об’єкта не перевищить ринкову. 

Прозорро отримало можливість виставляти на торги приватну та державну власність. Угода з купівлі швидка, надійна – юридичні аспекти вже вирішені. Власнику лише залишиться поставити підпис, сплатити потрібну суму й отримати об’єкт у своє володіння. Також є можливість придбати за низькою ціною арештоване майно. Як це зробити читайте за посиланням: https://sale.uub.com.ua/ru/filter/arrested-property.

Участь в торгах онлайн

Для участі в аукціонах онлайн потрібно ознайомитися з умовами на торговому майданчику. Прочитавши корисну інформацію, ви знайдете посилання на реєстрацію в акредитованому майданчику. Здійснюйте покупку державних об’єктів, не виходячи з дому. Це забезпечить не тільки швидкий пошук та покупку нерухомості, але й позбавить вас від необхідності годувати чиновників, в руках яких знаходяться всі необхідні печатки, що роблять вас повноцінним власником об’єкта. 

Всі операції, у том числі й мала приватизація, через Прозорро проводиться на прозорих та чесних умовах. Всі учасники отримують рівні права, тому виграє той, хто запропонує кращі умови. Так як аукціони проходять публічно, отримати інформацію про них може кожен, що виключає ризик зловживань.