Закон про Прозорро

Цей закон має в собі всі необхідні відомості і його слід вивчати перед тим, як брати участь в аукціоні. Після того, як регламент вивчений, можна приступати до будь-яких дій на сайті і робити це грамотно. Не потрібно нічого тестувати, потрібно спочатку зареєструватися на сайті саме для торгівлі і не переживати про те, що можна десь помилитися. Система влаштована так, що клієнт або продавець практично не може помилитися, чого б їм це не коштувало. 

Перед самою системою стоїть головне завдання, важливо просто звернути на неї увагу. Так як у самого аукціону завдання відбирати тих, хто намагається якось нашкодити народу або тих, хто може бути на стороні корупції. У законі прописано дуже багато, тому все, що відбувається на аукціоні відбувається згідно правил аукціону Прозорро.Продажі. Замовник може отримати можливість порівняти роботу на аукціоні і поза ним, для того, щоб в подальшому він розумів, що саме йому більше підходить і де працювати йому набагато простіше і результат ефективніше.

Сама суть даного аукціону в тому, щоб усунути неймовірні масштаби корупції в Україні і запобігти можливості незаконної торгівлі будь-якого майна. Так як це часто буває там, де зовсім часу роздумувати і думати і люди хочуть отримати якомога більше грошей, які проходять повз скарбницю, а державні ресурси все ж задіяні, але це неправильно по відношенню до країни і до інших людей, які відчувають себе обдуреними і важливо такі моменти повністю усувати або хоча б знизити їх на мінімум, тоді країна почне процвітати і стане ефективніше і якісніше. 

ТБ «Українська універсальна біржа»

Товарна універсальна біржа України – одна з найстаріших бірж України. Біржа являє собою процес аукціонів на всі види речей. Біржа акредитована та працює з системою Прозорро.Продажі.

Як продати заставлене майно в Україні

Електронний аукціон Прозорро.Продажі заставлених активів в рамках продажів сприяє викоріненню корупції в суспільстві. У такій ситуації процедура продажу конфіскованого майна стає більш прозорою та чесною. Це відбувається тому, що суспільство більше не в змозі миритися з масштабними випадками хабарництва, які можуть дозволити собі приватні чиновники.

Кількість лотів, котрі виставлені на аукціон, насправді недооцінене людиною. Сьогодні є можливість купувати різні товари не виходячи з дому.

Елітне житло, новітні марки автомобілів і навіть конфісковане житло в Україні дуже привабливі для всього виробничого комплексу, який продається на електронних аукціонах, без шахрайських формул.

Однак в даний час ця ситуація, ймовірно, істотно зміниться. Прозорро – це система, котра працює з Української універсальною біржею. Електронний аукціон з продажу активів, більш ефективний економічно, що дозволило багатьом учасникам вигідно продати чи купити активи.

При відчуженні заарештованих активів майно, стягнення з кредиторів у зв’язку з невиконанням зобов’язань, часто виставляється на продаж. До цих категорій відносяться житлові і промислові будівлі і споруди, транспортні засоби для перевезення людей і предметів, об’єкти по виробництву побутової техніки та всіх видів побутової техніки. Багато з цих функцій не дуже привабливі і призначені для тих, хто не хоче відповідати встановленим або хоче якомога більше порушити закон. Подальше впровадження схеми основної мети спрямоване на усунення тих, хто причетний до продажу, тим самим запобігаючи шахрайство і надаючи державі і місту хабара при продажу та оренді.

Тендерний етап у Prozorro

Для державних закупівель типовий формат зворотного аукціону (так зване зменшення). Відповідно до цього, кроком аукціону в Прозорро є зниження вартості. Цей формат був обраний з метою максимальної економії бюджету. Перемагає той, хто має найменшу пропозицію.

Після оголошення тендеру з державних закупівель клієнт визначається з одиницями, в яких програма буде шукати мінімальне зниження курсу аукціону: гроші, проценти, певні математичні формули.

З метою запобігання зловживанням з 1 квітня 2016 року встановлено діапазон кроків аукціону. Найменший – 0,5%, найвищий – 3% запланованого бюджету закупівель. Найменший крок і одиниці, в яких він обчислюється в необхідному порядку, вказуються в оголошенні. Прочитати більше – https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-fansyrovyny-u-systemi-prozorro-sale

Правило створення етапу аукціону

Порядок, в якому учасники здійснюватимуть кроки аукціону, визначається стартовою ціною у напрямку зниження, яке вони запропонували. Перший крок робить учасник з найвищим запитом, останній – з найнижчим. Якщо пропозиції ідентичні, перевага надається тій, що зроблена першою. У кожному раунді можна зробити лише один хід. Зменшити принаймні на один крок, визначений клієнтом. Найвищий крок не обмежений, тому кожен, хто бере участь, може значно зменшити свою пропозицію та стати улюбленим.

В аукціоні є три раунди, протягом яких на крок дається три хвилини. Він бачить ціни конкурентів і може змінити свою пропозицію. Перемагає той, у кого найнижча ціна.