ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ В УКРАЇНІ

Довгий час українці чекали на початок земельних торгів. Нарешті, відповідний закон було ухвалено, і власники земельних ділянок можуть вільно розпоряджатися землею, що їм належить. Новий ринок землі надає великі можливості народу країни без будь-якого ризику приймати участь в чесних земельних аукціонах в електронній системі Прозорро в розділі Продажі.

Навіщо потрібен ринок землі?

Кожен українець в найближчому часі може здійснити операцію купівлі та стати власником  приватної земельної ділянки. Якщо наразі громадянин не має достатньо коштів на придбання землі у власність, кожен бажаючий може взяти в оренду одну або декілька земельних ділянок різної форми власності: як приватної, так і комунальної або навіть державної. Наприклад, молодий фермер має можливість без наявності великої суми обігових коштів, не купуючи у власність землю, взяти в оренду досить значну кількість земельних ділянок від багатьох власників на терміни, які влаштовують всіх учасників договору. Електронні торги передбачають, що навіть у випадку, коли комусь прийде до вподоби земля, що знаходиться в державній власності та пропонується для оренди, не буде проблем оформити її в оренду на відповідні терміни за сприятливих умов.

Хто має право на участь в торгах?

Торги на землю дозволяють приймати участь різним категоріям покупців: це можуть бути як фізичні особи громадяни України, так і зареєстровані в країні компанії. Наразі відкрите питання участі іноземних громадян у вітчизняних земельних торгах. Хоча, на думку багатьох українських експертів, це питання також потрібно вирішувати якомога скоріше для можливості швидкого зростання економіки країни завдяки великому потоку іноземних інвестицій. Відкритий ринок землі може зробити Україну дуже привабливою для багатьох закордонних інвесторів, що нарівні з потужною виробничою та промисловою базами дозволить залучити значні кошти для створення і розвитку багатьох підприємств різноманітного напрямку.

Провідний майданчик для аукціону

Українська універсальна біржа пропонує всім зацікавленим особам брати участь в земельних аукціонах на своєму майданчику, попередньо зареєструвавшись в системі Prozorro.Sale, та сплативши внески, необхідні для проведення відповідних операцій в системі. 

Докладну інформацію щодо участі в електронних аукціонах ви знайдете за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/torgy-zemleyu-na-majdanchykah-prozorro-prodazhi.

Спеціалісти Української універсальної біржі завжди прийдуть вам на допомогу при виникненні будь-яких питань на різних стадіях участі в земельних торгах.